By Express Kargo Takip Nasıl Yapılır ?Kargo Takip ve Sorgulama

 By express kargo takip nasıl yapılır ? By express kargo sorgulama işlemi nasıl yapılır ? By express kargo no hangisi ?By express kargo çalışma saatleri ne zaman?By express kargo telefon numarası kaç ? Tarzında sitemize gelen mailler sonucunda sizlere detaylı bir makale yazmayı ve bilgilendirmeyi düşündük.Bu yazımızda elimizden geldiği kadar size doğru ve en net bilgileri aktaracağız.Yorum yapmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın.

by express kargo takip nasıl yapılır

By Express Kargo Takip Nasıl Yapılır ?

By Express kargo şirketi 15 yıla yakın bir geçmişe sahiptir. Özellikle son 5 yıldır e-ticaret taşımacılığına odaklanmış, tanınırlığı da bu sayede artmıştır. Bugün kargo şirketinin Türkiye genelinde 64 şubesi bulunmakta, 11 aktarma merkezi yer almakta, gün geçtikçe de bunların sayısı artmaya devam etmektedir. Yakın zamanda tüm Türkiye’de hizmet vermeyi hedefleyen şirkete ait By Express kargo sorgulama da her geçen gün daha fazla aranmaktadır. By Express kargo takibini online olarak yapabiliyorsunuz. Bunun için tek gereken şey By Express takip no girmeniz gerekmektedir.Ardından da sistem üzerinden siz takibini yapabilirsiniz.

By Express Kargo Çalışma Saatleri

By Express kargo haftanın altı günü hizmet vermekte, hafta içi 08.30 ile 18.00 arasında hizmet verirken cumartesi günleri 08.30 ile 14.00 saatleri arasında çalışmaktadır.

By express kargo telefon :444 61 63 nolu telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.


Yorumlar